PRAMA VERSLUI KAIME

Parama verslui kaime yra viena patraukliausių paramos formų norint kurti savo verslą, o šiame kvietime galite gauti paramą ne tik verslo pradžiai, bet ir plėtrai. Jei visada galvojote apie verslą šiose teritorijose: Kazlų Rūdos sav. Plutiškių, Jankų, Antanavo, Kazlų Rūdos kaimiškoji seniūnija, Marijampolės sav. Sasnavos sen., tuomet turite puikią galimybė pasinaudoti Sūduvos VVG parama.
Paraiškas galima teikti nuo 2022 m. rugpjūčio 8 d.  iki 2022 m. rugsėjo 19 d. Pasinaudodami parama verslui kaime galite įgyvendinti savo svajones ir sukurti savo verslą, o jei jau turite verslą, bet pritrūkote pinigų plėtrai – puiki galimybė gauti finansavimą verslo plėtrai.
Kam teikiama parama?
  • parama teikiama ne žemės ūkio verslui kaime pradėti ir plėtoti.

Tinkami pareiškėjai – fiziniai ir juridiniai asmenys, ūkininkas ar kitas fizinis asmuo, labai maža įmonė, maža įmonė.

Remiamos veiklos: aktyvaus poilsio ir turizmo paslaugų kūrimas, plėtra, produktų gamyba, apdorojimas, paslaugų kūrimas ir kt. veiklos.

Paramos intensyvumas – iki 70 proc.

Maksimali paramos suma vienam pareiškėjui:

  • Verslo pradžia -34 726 Eur;
  • Verslo plėtra – 41 300 Eur.

Projektai vertinami pagal atrankos balus, į ką svarbu atkreipti dėmesį? Atrankos balai skiriami pagal nurodytus kriterijus:

  • Vienai darbo vietai (1 etatui) įkurti prašomos paramos dydis;
  • Projektu sukuriama daugiau nei 1,5 etato atitikmens darbo vieta;
  • Sukurtos darbo vietos asmenims iki 40 m. amžiaus;
  • Projekte numatyta investicija į atsinaujinančius energijos išteklius.

Finansavimo sąlygų aprašą ir kitus dokumentus bei informaciją apie paramą galite rasti šioje nuorodoje.

Jei norite rašyti projektą, bet nežinote nuo ko pradėti – būtinai parašykite ar paskambinkite mums, mes visuomet patariame ir pasidaliname savo sukaupta patirtimi, pirminė konsultacija visuomet nemokama. 

Kvietimas teikti paraiškas galioja iki rugsėjo 19 d., kviečiame konsultuotis. Mes prisidėsime prie jūsų idėjos sklandaus įgyvendinimo, parengiame visus dokumentus paramai gauti, jums pageidaujant administruosime jūsų projektą nuo pradžios iki galutinio įgyvendinimo.

Dėl paraiškų teikimo ir papildomos informacijos susisiekite pateikdami užklausą ar telefonu +37066415915.