BUHALTERINĖS APSKAITOS PASLAUGŲ KAINOS

Buhalterinės apskaitos paslaugų kainos šiandien yra ypač svarbios kiekvienam verslui. Ko tikisi verslas? – greitai ir patogiai teikiamų buhalterinės apskaitos paslaugų už priimtiną kainą. Pasirinkę mus gausite papildomų naudų paketą, bet svarbiausia – jūs turėsite nuosavą buhalterį – žmogų, kuris visada atsakys į jūsų klausimus. 
 
Kokias naudas mes siūlome?
  • Lengvas dokumentų perdavimas – priimame tiek skenuotus, tiek popierinius dokumentus;
  • Greiti atsakymai į laiškus ar skambučius;
  • Nemokami dokumentų šablonai;
  • Pilnai nuotolinė apskaita;
  • Konsultacijos finansavimo, paraiškų ir kitų dokumentų rengimo klausimais;
  • Papildomos konsultacijos.

Buhalterinės apskaitos paslaugos MB, UAB, VšĮ, asociacijoms, kaimo bendruomenėms, pelno nesiekiantiems juridiniams asmenims ir savarankiškai dirbantiems.

Kiek mokėsite?

Buhalterinės apskaitos tvarkymo kaina priklauso nuo dokumentų skaičiaus, tačiau jūs galite rinktis jums patogesnį variantą: kas mėnesį mokėti tik už faktišką dokumentų kiekį arba fiksuotą mėnesinį mokestį. Buhalterinės apskaitos paslaugų kaina nuo 49 Eur/mėn. (visi mokesčiai įskaičiuoti). 

Jei jūsų apimtys išties mažos ir nereikalinga mėnesinė buhalterinės apskaitos paslauga, tuomet geriausia rinktis buhalterinės apskaitos sutvarkymo už praėjusius metus paslaugą (kaina nuo 200 Eur/metams).

Kaip viskas vyksta? – sutariame paslaugų kainą, pasirašome paslaugų teikimo sutartį, padedame jums parengti įgaliojimus VMI, Sodra ir viskas, mes tvarkome jūsų dokumentus, o jūs visą laiką skiriate savo verslui, jokio streso dėl buhalterinės apskaitos.

Kviečiame kreiptis, esame lankstūs dėl paslaugų kainų, todėl „mažiesiems” klientams pasiūlome išties patraukią buhalterinės apskaitos paslaugų kainą.